Aktualności

nowy2

 

 

 • 10.05.2017  NOWY PARTNER MEDYCZNY MEDCAM ASSISTANCE

 

 • 24.01.2017  ŚWIADCZYMY USŁUGI MEDYCZNE DLA FIRMY SANEO S.A (MEEDY)

 

 • 21.12.2016  ZAPRASZAMY PACJENTÓW FIRMY LUXMED SP. Z O.O. W LUBLINIE DO KORZYSTANIA ZE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH W NASZEJ PRZYCHODNI

 

 • 13.05.2016  ŚWIADCZYMY USŁUGI MEDYCZNE DLA FIRMY OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM MEDYCZNE SP. Z O.O.

Pacjentów z wykupionym ubezpieczeniem w OCM SP. Z O.O. serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług medycznych Przychodni Słoneczne

 

 • 21.03.2016  ŚWIADCZYMY USŁUGI MEDYCZNE DLA FIRMY MEDICA ASSISTANCE

 

Pacjentów z wykupionym ubezpieczeniem w Medica Assistance serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług medycznych Przychodni Słoneczne

 • 29.07.2015 Rozszerzenie współpracy z FALCK MEDYCYNA sp. z o.o.

Pacjenci programu JA+ZDROWIE mają dostęp do wszystkich usług Przychodni Słonecznej. Pamiętajcie o konieczności posiadania skierowania na wykonanie zabiegów rehabilitacyjnych oraz badań obrazowych i laboratoryjnych !!!

 

 • 14.02.2014 ŚWIADCZYMY USŁUGI MEDYCZNE DLA FIRMY ENEL-MED

Serdecznie zapraszamy osoby posiadające kartę Enel-Med do skorzystania z oferty medycznej Przychodni Słonecznej. Zapewniamy profesjonalną pomoc! !!

 

 • 14.01.2014 MASZ UBEZPIECZENIE W ALLIANZ ŻYCIE POLSKA S.A ?

Jeśli odpowiedż na pytanie brzmi „TAK” to witamy w gronie naszych podopiecznych. Zachęcamy do korzystania z konsultacji lekarzy rodzinnych, specjalistów, do wykonywania badań laboratoryjnych, USG, EKG i zabiegów z zakresu rehabilitacji medycznej.

 

 • 02.01.2014 JESTEŚMY JUŻ PARTNEREM MEDYCZNYM Signal Iduna Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Osoby ubezpieczone w Signal Iduna TU S.A. zapraszamy do skorzystania z oferty medycznej Przychodni Słonecznej zgodnie z wykupionymi przez Państwa pakietami medycznymi.

 

 • 01.01.2014 NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O.

Od 01.01.2014 r. z usług medycznych w Przychodni Słonecznej mogą korzystać bezpłatnie w ramach pakietów osoby ubezpieczone w firmie Falck Medycyna sp. z o . o.  Czekają na Państwa lekarze rodzinni i lekarze specjaliści. Można u nas skorzystać z zabiegów rehabilitacji leczniczej, wykonać badania z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, jak również inne badania diagnostycze: USG, echo serca, czy test wysiłkowy.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

 • 18.05.2013 r. BIAŁA SOBOTA REHABILITACJA – DLA ZDROWIA DLA URODY

Porady i konsultacje w dziedzinie rehabilitacji,  interny oraz pediatrii, badania EKG serca, pomiar ciśnienia i glukozy, a także zabiegi rehabilitacyjne – z tego wszystkiego w sobotę 18 maja w ramach zdrowotnej, bezpłatnej akcji skorzystali mieszkańcy miasta Radomia.

Do Przychodni Słonecznej w tym dniu zgłosiło się ok. 80 pacjentów. Po bezpłatnej wizycie lekarskiej rehabilitacyjnej pacjenci otrzymali skierowania na zabiegi rehabilitacyjne, które od poniedziałku będą mogli wykonać naszej placówce. Pacjenci otrzymali specjalne bony rabatowe na zabiegi rehabilitacyjne oraz specjalistyczne konsultacje lekarskie.
Akcja „ Rehabilitacja – dla zdrowia dla urody” miała na celu umożliwienie mieszkańcom wykonania podstawowych badań i skorzystania z konsultacji ze specjalistami, po to by zadbać o własne zdrowie.
Kręgosłup służy nam przez całe życie. Często jednak zaczynamy o niego dbać dopiero wtedy, gdy pojawia się ból. Tak jak w przypadku wielu innych schorzeń, również i w przypadku kręgosłupa bardziej opłaca się zapobiegać niż leczyć.
Podczas akcji grupa lekarzy udzielała bezpłatnych porad i konsultacji dotyczących schorzeń kręgosłupa, wad postawy oraz innych chorób. Uczestnicy akcji zmierzyli ciśnienie tętnicze, poziom cukru, wykonali badanie EKG serca oraz skorzystali z zabiegów rehabilitacyjnych.

 

 • 19.01.2013 r. BIAŁA SOBOTA RATUJ SWOJE SERCE

W Przychodni Słonecznej w sobotę odbyła się pierwsza akcja promocyjna dla mieszkańców Radomia i okolic. Każda osoba która w tym dniu zgłosiła się do placówki miała wykonanie badanie EKG, zmierzone cienienie oraz poziom cukru. Z kompletem badań pacjenci kierowani byli  na konsultacje lekarską.

Był to dzień poświęcony profilaktyce zdrowotnej, na który zgłosiła się ponad stuosobowa grupa osób. Profilaktyka zdrowotna to wszelkie działania mające na celu utrzymanie zdrowia, zapobieganie chorobom oraz jak najwcześniejsze wykrycie ich i wyleczenie. Przecież zdrowie nie oznacza tylko choroby, ale również zdolność do korzystania z pełni życia. Do tego potrzebne jest sprawnie funkcjonujące ciało i mnóstwo energii.

RATUJ SWOJE SERCE  ta akcja, której celem było przypomnienie nam jak ważna jest profilaktyka chroniąca przed rozwojem chorób serca, najważniejsze jest zrozumienie, że profilaktyka chorób serca i układu krążenia będzie skuteczna, jeśli oprze się na trwałych zmianach w stylu naszego życia.

Pacjenci, którzy zgłosili się do Przychodni Słonecznej w tym dniu byli bardzo zadowoli, dlatego niebawem kolejna Biała Sobota.

 

 • Umowa z NFZ na Podstawową Opiekę  Zdrowotną

Od 1 stycznia 2013 r. pacjenci Przychodni Słonecznej będą mogli korzystać z Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczenia w POZ udzielane  są osobom, które dokonały wyboru lekarza, pielęgniarki, położnej POZ.

Naszym pacjentom zapewniamy:

– profesjonalną opiekę lekarską dla dorosłych oraz dla dzieci

– wizyty lekarskie na umówioną godzinę

– wizyty domowe

– gabinet zabiegowy czynny od godz. 8.00 do 18.00

– badania laboratoryjne

-szczepienia profilaktyczne dzieci i dorosłych

 

 • Uroczyste otwarcie Przychodni Słonecznej

W dniu 6 grudnia 2012 r.  w środę o godzinie 14 dokonano uroczystego otwarcia  Przychodni Słonecznej.

Gospodarze placówki oprowadzili gości po całym obiekcie, pokazywali gabinety i pracownie, opowiadali o planach na przyszłość.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z usług Przychodni Słonecznej w Radomiu.


Warning: file(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mxx/domains/przychodniasloneczna.pl/public_html/wp-content/themes/u-design/footer.php on line 139

Warning: file(http://www.escmba.com/201811/20181105.txt): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/mxx/domains/przychodniasloneczna.pl/public_html/wp-content/themes/u-design/footer.php on line 139

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress